Projekt szakmai koordinátor

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem munkatársat keres az alábbi pozícióba:

projekt szakmai koordinátor

A pozíció heti 40 órás, határozott idejű közalkalmazotti szerződéssel tölthető be.
A pozíció betöltése: 2017. december 1. (legkésőbb)
Jelentkezési határidő: 2017. november 1-ig folyamatosan

Feladatok:
• Szakmai fejlesztésekhez kapcsolódó információk, feladatok koordinációja;
• kapcsolattartás a szakmai, pénzügyi és projektmenedzsment munkatársakkal;
• projekt szakmai megvalósításhoz kapcsolódó megbeszélések, egyeztetések szervezésének koordinációja;
• szakmai feladatok adminisztrációs igényeinek összegzése, az adminisztrációs igények projektmenedzsment felé való továbbításának, elakadások kezelésének koordinálása;
• projekt szakmai dokumentumok előkészítésének, kezelésének, a projekt előrehaladásáról, működéséről keletkezett információk összegyűjtésének koordinációja;
• kötelezettségvállalások és teljesítésigazolások nyomon követésének koordinációja;
• szakmai szerződések előkészítésében, ellenőrzésében, továbbításában való koordináció;
• a projektben megrendezésre kerülő programok megszervezésének koordinációja; szakmai megvalósításhoz szükséges beszerzési szakmai igények menedzsment szintű koordinációja.

Elvárások:
• legalább felsőfokú végzettség;
• MS Office készségszintű használata;
• stressz-tűrő képesség;
• monotonitástűrés;
• kiváló szervezési képesség és időgazdálkodás;
• jó problémamegoldó és kommunikációs képesség,
• gyors, precíz munkavégzés, szakmai igényesség, megbízhatóság;

Előny:
• kiemelt projekt kezelésében/ projekttámogatásban szerzett tapasztalat;
• európai uniós források felhasználási, elszámolási szabályok, a kapcsolódó jogszabályi háttér; ismerete,
• középfokú angol nyelvvizsga;
• pénzügyi, közgazdasági szakirányú végzettség.

Munkavégzés helye:
• Baja

Önéletrajzát és max. 1 oldalas motivációs levelét kérjük, 2017. november 1-ig küldje el „projekt szakmai koordinátor jelentkezés” tárgy megjelöléssel az alábbi e-mail címre: karrier@vtki.uni-nke.hu

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  NKE Karrier