Ügyvezető asszisztenst keresünk

Jól működő, stabil hátterű, magyar vállalat ügyvezetője mellé keresünk dinamikus, jó kommunikációs készségű és talpraesett munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyvezető asszisztens

Feladatok:

· Pénzügyekhez és értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció kezelése
· Pénzügyi, számlázási feladatok
· Marketing aktivitások követése
Elvárások:

· Magabiztos Office használat (Word, Excel)
· Minimum középfokú végzettség
· Professzionális problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs készség, rugalmasság
Előnyök:

· Angol és/vagy német nyelvtudás
· Hasonló területen szerzett tapasztalat
Juttatások:

· Versenyképes fix havibér + havi bónusz
· Fiatalos, barátságos munkakörnyezet
· Fejlődési lehetőség
Kapcsolat:

· E-mail:job6766@prohumanallas.hu

Fényképes, motivációs levéllel kiegészített önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<