Projekt szakmai koordinátor

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem munkatársat keres az alábbi pozícióba:

projekt szakmai koordinátor

A pozíció heti 40 órás, határozott idejű közalkalmazotti szerződéssel tölthető be.
Jelentkezési határidő: 2017. november 15-ig folyamatosan
A pozíció betöltése: 2017. december 1.

Feladatok:

A KÖFOP-2.2.3-VEKOP-16-2016-00001 azonosítószámú „Kapacitásfejlesztés és szemléletformálás a korrupciós esetek nagyobb arányú felderítése, illetve megelőzése érdekében” című projekt keretében:

• Szakmai fejlesztésekhez kapcsolódó információk, feladatok koordinációja;
• kapcsolattartás a szakmai, pénzügyi és projektmenedzsment munkatársakkal;
• projekt szakmai megvalósításhoz kapcsolódó megbeszélések, egyeztetések szervezésének koordinációja;
• szakmai feladatok adminisztrációs igényeinek összegzése, az adminisztrációs igények projektmenedzsment felé való továbbításának, elakadások kezelésének koordinálása;
• projekt szakmai dokumentumok előkészítésének, kezelésének, a projekt előrehaladásáról, működéséről keletkezett információk összegyűjtésének koordinációja;
• kötelezettségvállalások és teljesítésigazolások nyomon követésének koordinációja;
• szakmai szerződések előkészítésében, ellenőrzésében, továbbításában való koordináció;
• a projektben megrendezésre kerülő programok megszervezésének koordinációja; szakmai megvalósításhoz szükséges beszerzési szakmai igények menedzsment szintű koordinációja.

Elvárások:
• legalább felsőfokú végzettség;
• büntetlen előélet;
• MS Office készségszintű használata;
• stressz-tűrő képesség;
• kiváló szervezési képesség és időgazdálkodás;
• jó problémamegoldó és kommunikációs képesség;
• gyors, precíz munkavégzés, szakmai igényesség, megbízhatóság.

Előny:
• integritás tanácsadó szakirányú végzettség;
• központi vagy területi közigazgatási szervnél szerzett munkatapasztalat;
• projekttámogatásban szerzett tapasztalat;
• kiemelt projekt kezelésében szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:
• Nemzeti Közszolgálati Egyetem 1118 Budapest, Ménesi út 5.

Önéletrajzát és maximum 1 oldalas motivációs levelét kérjük, 2017. november 15-ig küldje el „projekt szakmai koordinátor jelentkezés” tárgy megjelöléssel az alábbi e-mail címre: karrier@vtki.uni-nke.hu

További információ az 1/432-9000-es telefonszám 20864-es melléken kérhető.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  NKE Karrier