ügyfélreferens / customer support / service desk munkakör

Társaságunk, TravelSoft OnLine Kft., majd két évtizedes múltjával, valamint a folyamatos fejlesztések eredményeként, és a mindenre kiterjedő informatikai megoldások nyújtásával, az idegenforgalmi szoftver piac (úm. utazási iroda, biztosító, szálloda, gyógyfürdő, vállalati megoldások) egyik legkiemelkedőbb, és leginnovatívabb rendszerintegrációs szereplőjévé vált.
Saját csapatunk, ügyfélszolgálatunk bővítéséhez keresünk új munkatársat

customer support / ügyfélreferens / service desk munkakörbe

Azok jelentkezését várjuk, akik:
• érdeklődnek az idegenforgalom iránt és az utaztatás kulisszái mögé szívesen betekintenének
• hajlandóak és képesek új ismeretek pontos elsajátítására, fejlődésre
• kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel bírnak
• ügyfélcentrikusak, precíz, dinamikus munkavégzésűek
• erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkeznek
• úgy érzi kreatív problémamegoldó készség és logikus gondolkodásmód jellemzi
• vidám, pozitív személyiségűek, proaktívak
Főbb feladatok, munkák:

• ügyfelekkel és felhasználókkal való napi kapcsolattartás, szakszerű és udvarias kiszolgálásuk
• beérkező kérések, kérdések megoldása, problémakezelés
• ügyintézésekhez kapcsolódó adminisztráció
• problémák strukturált delegálása, melyek első szinten nem megoldhatóak
• ügyfél elégedettség fenntartása és javítása
• részvétel a programmodulok tesztelésében

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

• utaztatásban, ügyfélszolgálati területen szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem
• béren kívüli juttatás
• vidám, lendületes csapatban való változatos munkavégzés
• folyamatos fejlődési lehetőség
• piacvezető cégnél releváns munkatapasztalat
• azonnali kezdés
• budapesti munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és szeretne dinamikus csapatunkhoz tartozni, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a sales@travelsoft.hu e-mail címünkre.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  travelsoft