Angol nyelvű adminisztrátort keresünk

Jól beszél angolul, és olyan munkahelyet keres, ahol kamatoztatni tudja nyelvtudását?
Jelentkezzen partnerünkhöz a következő pozícióba:
Angol nyelvű ADMINISZTRÁTOR

Munkavégzés helye:
- Budapest, IV. kerület

Feladatok:
- Rendelések, raktárkészlet, webshop kezelése
- Csomagfeladatok adminisztratív ügyintézése
- Számlázás, bejövő fizetések követése
- Házipénztár kezelése

Elvárások:
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
- Felhasználói szintű MS Office ismeret
- Jó problémamegoldó képesség
- Pozitív, kitartó, proaktív hozzáállás

Előnyök:
- Külkereskedelmi és/vagy pénzügyi végzettség
- VÁM ügyintézésben tapasztalat

Amit kínálunk:
- Munkavégzés heti 40 órában (teljes munkaidő)
- Fiatalos, lendületes csapat
- Versenyképes jövedelem

Amennyiben felkeltettük figyelmét, és érdeklődne a további részletekről, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre, és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
job7483@prohumanallas.hu

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<