Projektmenedzser szakértő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
 Uniós támogatásból megvalósuló projektek menedzselése, szakértő támogatása (a projekt szakmai megvalósulásának nyomon követése, előrehaladási jelentések, elszámolások ellenőrzése, szükség esetén összeállítása, munkafolyamatok és ütemtervek kialakítása, koordinálása, részvétel helyszíni és monitoring ellenőrzéseken, stb.)
 Projektgenerálásban való részvétel
 Cash flow folyamatos aktualizálása
 Kapcsolattartás az ügyfelekkel
 Kapcsolattartás a pályázati közreműködő szervezetekkel egyéb, ehhez kapcsolódó feladatok
 Vezetőkkel való folyamatos kommunikáció
 VIR rendszer használata

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
 TÁMOP/TIOP/EFOP pályázatok területén szerzett releváns szakmai tapasztalat menedzsment területen
 Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
 Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
 Tárgyalási készség
 Strukturált gondolkodás
 Önállóság, határozottság
 Nagyfokú precizitás, adminisztratív fegyelem
 Felsőfokú végzettség
 EPTK felület önállóan való kezelése
 Precíz és önálló munkavégzési képesség
 B kategóriás jogosítvány és hajlandóság a vezetésre
 Büntetlen előélet

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
 Legalább 3 éves szakmai tapasztalat pályázatírói és/vagy menedzsment területen
 Infrastrukturális beruházásokban szerzett ismeret
 Pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:
 Határozatlan idejű munkaszerződés
 Versenyképes jövedelem
 Változatos kihívást jelentő feladatok
 Igényes munkavégzési környezet
 Lendületes csapat
 Munkavégzéshez szükséges eszközcsomag (telefon, laptop, stb.)
 Céges autóhasználat
 Projektmenedzsment rendszer
 Rugalmas munkaidő
 Továbbképzési lehetőség
 Nonprofit környezet

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
 Projektmenedzsment
 Pályázatírás
 Pénzügy, Könyvelés

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
 3 év szakmai tapasztalat
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
 Nem igényel nyelvtudást
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Központi helyszín: Budapest VIII. kerület.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  tife1085