Online újságíró, szerkesztő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
• cikkek írása és fordítása túrázás, természetjárás témakörben,
• napi rendszerességgel hírek információk gyűjtése,
• háttér információk, cikkek, kiadványok gondozása, feldolgozása és szerkesztése,
• programajánlók szerkesztése és feltöltése a portálra,
• közösségi oldal kezelése,
• hírlevelek szerkesztése és összeállítása,
• túrázással, természetjárással kapcsolatos tudástár összeállítása,
• közreműködés marketing kampányokban.
ALAPKÖVETELMÉNYEK:
• újságírói, szerkesztői vagy blogolási tapasztalat,
• kiváló íráskészség és helyesírás,
• középfokú angol és/vagy német nyelvtudás,
• felhasználói szintű számítógépes és online ismeretek,
• valamely képszerkesztő program felhasználói szintű ismerete,
• pontosság, gyorsaság, rugalmasság,
• képesség az önálló gondolkodásra, napi sajtófigyelés alapján összefüggések felismerése és munkavégzésre,
• a hazai turizmus, szabadidő-tevékenységi, túrázási szokások és irányvonalak ismerete, nemzeti parkok, szabadidős-, egyéb regionális környezeti-, turisztikai szervezetek ismerete, kapcsolati tőke,
• B típusú jogosítvány.
PRÓBAMUNKÁK:
• Írjon egy 2500-3500 karakteres cikket (cím: maximum 60 karakter, lead: maximum 250 karakter) 1-4 db 735×335 pixeles képpel.
• A cikk témájának válasszon minimum kettő tetszőleges szabadságfokot a bejarhatomagyarorszag.hu honlapon található tíz szabadságfok közül – akár egy adott jármódon keresztül -, melyből egy olyan cikket ír, amit aktuálisan friss hírként megjelentetne a honlapon.
A PÁLYÁZAT KÖVETELMÉNYEI:
Kérjük az önéletrajzot és a próbamunkákat egy levélben elküldeni. A cikkek, illetve képek .doc vagy .docx, .jpg formátumban kerüljenek csatolásra, A cikk elnevezésében kérjük feltüntetni a szerző nevét. A kép származhat bármilyen forrásból, nem jelentetjük meg, csak a próbamunkához szükséges!

Munkakezdés időpontja:
Azonnal betölthető
Munkavégzés helye:
online, esetleges személyes találkozókkal (Budapest)

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<