Éjszakai árupakoló

Szeretné előre kiszámítható fix bérrel és plusz juttatásokkal biztosítani a megélhetését? Olyan munkahelyet szeretne, ahol nem kell aggódnia a munkába járáson? Mi mindkettőt biztosítjuk!

Szortírozó Munkatársakat keresünk Magyarország legnagyobb foglalkoztató cégéhez.

Ingyenes céges buszok állnak rendelkezésre!

Feladatok:
Küldemények, csomagok szortírozása és pakolása
Kézi anyagmozgatás
Egyéb raktári feladatok ellátása

Elvárások:
Legalább 8 általános iskolai végzettség
Jó fizikum, teherbírás
Erkölcsi Bizonyítvány

Előnyök:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
A munka jellege miatt elsősorban férfiak jelentkezését várjuk

Juttatások:
Alapbér + műszakpótlékok + bónusz + cafeteria (elérhető jövedelem: nettó 130-170.000 Ft)
Hosszútávú alkalmazotti jogviszony
Stabil munkalehetőség

Munkavégzés Helye: Budaörs

Ingyenes Céges Buszjáratot Biztosítunk Számos Településről:
Budapest, Aszód, Hévízgyörk, Farmos, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiógyörgye, Tápióság, Nagykáta, Ceglédbercel, Dánszentmiklós, Csévharaszt, Monor, Ercsi

Jelentkezni e-mailben a job4152@prohumanallas.hu címen vagy a 20/500-9889-es telefonszámon lehet. Csörgessen meg, visszahívjuk!

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<