Szerviztechnikust keresünk

DOKUTECH CENTER KFT. FÉNYMÁSOLÓGÉPEK BÉRBEADÁSÁVAL ÉS ÜZEMELTETÉSÉVEL FOGLALKOZIK, SZERVIZCSAPATA BŐVÍTÉSE CÉLJÁBÓL 2 FŐ TECHNIKUS MUNKATÁRSAT KERES.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
– középfokú technikusi végzettség,
– számítógépes ismeret (hálózati alkalmazások ismerete)
– B kategóriás jogosítvány,
– mobilitás,
– csapatmunka és önálló munkavégzési készség, gyakorlatiasság, precizitás,
– jó kommunikációs készség.
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
– hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:
– változatos munkakör,
– teljes munkaidős (40 óra) foglalkoztatás,
– biztos háttér,
– jövedelem megegyezés alapján.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
HÁLÓZATI SZINTŰ RENDSZERISMERET WINDOWS RENDSZEREKHEZ
Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a zsombori.janos@dokutech.hu címre kérjük elküldeni szíveskedjenek.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  Dokutech