Kayser Automotive Systems - Operátor pozíció

A Kayser Automotive Systems már évek óta megbízható fejlesztője és szállítója az autóipari cégeknek. A Kayser cégcsoport által gyártott és kínált kiváló minőségű, motortérbe beépíthető alkatrészek (mint pl. levegőcsatornák, szelepek, csatlakozók, szűrők, motor vezetékek) ismertek szinte minden európai, ázsiai és amerikai autóipari gyártó és beszállító cég számára.
Folyamatosan fejlődő gyártásunkba KERESÜNK munkatársakat az alábbi pozícióba:
OPERÁTOR
Elvárásaink:
 Minimum alapfokú végzettség
 Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
 3 műszakos (5+2) munkarend vállalása
 Büntetlen előélet
 Sikeres alkalmassági, egészségügyi vizsgálat

Feladatok:
 Önálló, utasítás utáni munkavégzés
 Hüvelyek, szelepek, könyökidomok, csatlakozók bepréselése
 Vezetékek, gumirészek szerelése, bilincsek szerelése, préselése
 Ellenőrző idomszerek használata, végellenőrzés, csomagolás
 Vezetékek hajlítása fém sablonokba
 Minőségi problémák szakszerű kezelése, a termék jelölése

Amit kínálunk:
 Versenyképes fizetés nettó 150.000,- Forint Fél évente alap órabér emelés,
 Kezdő órabér 1050 Ft (bruttó) + 150 Ft teljesítménybér/óra (bruttó)
 Negyedéves bónusz (maximum bruttó 50.000,- forint)
 Stabil, biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
 Határozatlan idejű munkaszerződés
 Cafeteria juttatás (bruttó 37.500/hó)

Munkavégzés helye: Komárom ingyenes buszjáratok:
 Tatabánya –Vértesszőlős-Tata- Almásfüzitő-Komárom
 Ács-Bábolna–Nagyigmánd- Kisigmánd-Csém-Komárom
 Hetény-Marcelháza-Dunaradvány-Izsa-Komárno-Komárom útvonalakon

Amennyiben úgy érzed, hogy hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szeretnél cégünk munkatársa lenni, kérjük jelentkezz az alábbi elérhetőségek egyikén:
 Postai úton, Önéletrajz elküldése: Kayser Automotive Hungária Kft., 2900. Komárom, Bánki D. u. 5.
 Telefonon Herczeg Izabellánál: 06-70-384-4998
 Telefonon Papp Renátánál: 06-70-615-7376
 Telefonon: Lengyel Erikánál: 06-30-246-2870
 Mailben: toborzas@kayser-automotive.com

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  Kayser Automotive Systems