Komissiózó munkalehetőség

Olyan munkát keresel, ahol nem kell egész nap egy helyben ülnöd, és értékelik az erőfeszítéseidet? Már befejezted a sulit, és szeretnél minél hamarabb munkába állni? Dolgozol, de váltanál?
Jelentkezz autóalkatrészeket forgalmazó partnercégünkhöz

KOMISSIÓZÓ pozícióba!

Amit nyújtani tudunk:
- Modern, automatizált munkakörnyezet
- Stabil vállalati háttér
- Fix alapbér + visszakövethető teljesítménybér
- Elérhető nettó jövedelem: 150-180.000 Ft
- Hétköznapi munkavégzés
- Előrelépési lehetőség

Feladatok:
- Megrendelt áruk összekészítése PDA segítségével
- Központi raktárba beérkező termékek betárazása
- Kézi anyagmozgatás
- Komissiózás

Elvárások:
- Jó fizikum, terhelhetőség
- 8 általános végzettség
- Pontos, precíz, önálló munkavégzés
- 2 nappalos műszak vállalása

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Pályakezdő fiatalok, férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a job852@prohumanallas.hu e-mail címre.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<