Munkalehetőség SALGÓTARJÁNBÓL érkezőknek Budapesten!

HETI 4 NAP MUNKA, 3 NAP SZABADNAP!!! Jelentkezz hozzánk, ha egy pörgős csapat új tagja szeretnél lenni.

Feladatok:
- áruösszekészítés, termékek betárazása, kézi anyagmozgatás

Elvárás:
- Precíz, önálló munkavégzés
-8 általános iskola

Amit nyújtani tudunk:
- Fix, tervezhető, 1 műszakos beosztás, hétfőtől csütörtökig
- Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
- Munkaidő: hétfőtől csütörtökig
- 3 napos hétvége minden héten
- Állandó támogatás munkavállalóinknak
- Alapbér, cafetéria, teljesítménybér
- Hétvégi túlóra lehetőség, kizárólag önkéntes alapon

Nők és férfiak jelentkezését is várjuk! Betanítást biztosítunk!

Amennyiben érdekli a pozíció jelentkezzen hozzánk minimum NÉV és TELEFONSZÁM megadásával az alábbi e-mail címen: job7006@prohumanallas.hu

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<