Operátor Gödön!

Budapest környékén él, de nincs kedve minden nap egyénileg a fővárosba utazni? Nem lenne kényelmesebb, ha a zsúfolt tömegközlekedés helyett céges busszal vinnék Önt a munkahelyére?
Dolgozzon világméretű partnercégünknél, a következő pozícióban:

OPERÁTOR

Pályakezdőként, vagy akár több éves tapasztalattal is jelentkezhet!

Munkavégzés helye: Göd

Feladatok:
Automatizált gépek működésének figyelése, az esetleges hibákról tájékoztatás a felettesnek
Gépek kiszolgálása alapanyagokkal, karbantartási és beállítási feladatok ellátása
Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
Szakmunkás/szakközépiskolai végzettség
Monotonitás tűrés
Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:
Operátorként/gépkezelőként szerzett tapasztalat
Műszaki érdeklődés

Juttatások:
Alapbér + negyedéves bónusz + jelenléti bónusz + 13. havi bér
Választható ingyenes étkezés
Hosszú távú munkalehetőség 1 műszakban hétfő és péntek között (08:00-16:40)
Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Budapest, Dunakeszi, Göd, Nagyoroszi, Borsosberény, Rétság, Szendehely, Vác, Sződliget, Gödöllő, Veresegyháza, Őrbottyán, Fót.
Vagy autós utazási költségtérítés: 9 Ft/km
Előrelépési lehetőség technikusnak.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát a következő címre várjuk: job6422@prohumanallas.hu

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<