VAGYONBIZTOSÍTÁSI SPECIALISTA

Jó nevű, kifejezetten emberközpontú, a munkavállalói és ügyfelei iránt is elkötelezett, kiemelkedő juttatásokat kínáló BIZTOSÍTÓHOZ keresek AZ ORSZÁG TÖBB TERÜLETÉRE

VAGYONBIZTOSÍTÁSI SPECIALISTÁKAT, SENIOR ÉS VIP MENEDZSEREKET

Ha már jó ideje biztosítási területen dolgozol, és többre vágysz, mint hogy egyszerű biztosítási ügynök maradj, esetleg nem vagy megelégedve a jelenlegi helyzeteddel (juttatások, humánusság, támogatás, fejlődési lehetőség), de továbbra is SZERETED A BIZTOSÍTÁSI SZAKMÁT, akkor ez a hirdetés neked szól. A KIEMELKEDŐ JUTTATÁSOK és az EMBERKÖZPONTÚ, TÁMOGATÓ VEZETÉS végre nem csupán mézesmadzag!

FELADATOK:

* vagyonbiztosítási ügyfélkör célzott fejlesztése

* értékesítő partnerek oktatása, fejlesztése

* ajánlatok professzionális összeállítása, prezentálása

* kiemelt kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

* részvétel értékesítési projektekben,

* az ügyfélkiszolgálás támogatása

* stratégiai partnerek által közvetített címek feldolgozása

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

* rendelkezik MNB regisztrációhoz szükséges végzettséggel és státusszal

* vagyonbiztosítás értékesítési tapasztalata van

* értékesítés orientált gondolkodás jellemzi

* döntéshozói / vezetői körben tárgyalóképes

* számlaképes

JUTTATÁSOK:

* egy éves integrációs program fix megbízási díjjal

* versenyképes jövedelem

* piaci átlag feletti fenntartási jutalék a kezelt állományra is

* teljes körű innovatív termékpaletta

* kkv ügyfélkörre előkészített címanyag

* teljes önállóság

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<