Régióvezető

A cég saját alkalmazottjaként, Csongrád, Békés és Bács-Kiskun megyei irodáinak regionális irányítására
Régióvezető
munkatársat keres szegedi vagy kecskeméti munkavégzésre.
Feladatok:
• Munkaerő-kölcsönzés és diákmunka szolgáltatási folyamat teljes körű kivitelezésének régiós irányítása és kontrollja
• Napi kapcsolattartás a megrendelőkkel
• Megrendelések kiszolgálásának napi szintű irányítása és kontrollja
• Munkaerő toborzás és kiválasztás irányítása
• Régión belüli megyei irodák működési feltételeinek biztosítása, munkatársi csoportok vezetése
• Munkatársak fejlesztése, motiválása
• A cég regionális képviselete
Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
• Nagyfokú önállóság, rugalmasság
• Átlagosnál magasabb szintű számítástechnikai ismeretek
• Jogosítvány és saját gépkocsi
Előny:
• Humán szolgáltatás területén szerzett szakmai gyakorlat
• Szakmai (HR, munkaügy) végzettség
• Vezetői tapasztalat
Amit kínálunk:
• Az eredményes pályázónak kimagasló jövedelmet, folyamatos szakmai fejlődést és egy tradicionális cégcsoport biztos hátterét kínáljuk.
Pozíció területe(i):
• HR, Munkaügy
• HR manager, HR vezető
Munkavégzés helye:
Szeged- Békéscsaba - Kecskemét
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a hr@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<