TERÜLETI VEZETŐ

A FORT Facility Kft. professzionális felülettisztítás, felületvédelem, épülettisztítás, eseti és napi takarítás területein 25 éves szakmai tapasztalattal rendelkező magyar vállalkozás munkatársat keres.

Főbb feladatok:
• Épülettakarítási tevékenység szervezése, operatív irányítása Budapesten
• Munkaterületek rendszeres ellenőrzése
• Takarító kollégák szakmai irányítása
• Kapcsolattartás a megrendelőkkel
• Kapcsolattartás a beszállítók partnerekkel
• Rendelések összeállítása
• Dolgozók ki és beléptetése
• A területhez kapcsolódó bérfeladások rögzítése
• Egyéb adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Legalább középfokú végzettség
• 2-3 éves takarítás vezetői tapasztalat
• Felelősségteljes, rendelkezik vezetői készséggel
• Proaktív gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
• Önálló munkavégzés, magas fokú személyes hatékonyság
• Határozott, barátságos, dinamikus és motivált személyiség, jó kommunikációs készségekkel
• Ügyfélközpontú, szolgáltatói szemlélet
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• B kategóriás jogosítvány, gépkocsivezetői gyakorlat

Előny:
• Tisztítás-technológiai szolgálatvezető OKJ végzettség

Amit kínálunk:
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Megbízható, stabil vállalati háttér
• Versenyképes juttatási csomag
• Változatos szakmai kihívást kínáló feladatok, egy dinamikus és fiatalos csapatban
• Munkavégzéshez szükséges gépkocsi, telefon

Jelentkezés az állásra: fort.oneletrajz@gmail.com
www.fort.hu

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<