Kategória menedzser

Ügyfelünk Európa vezető hobbiállat- eledel és - felszerelés üzletláncaként 2002 decemberében nyitotta meg első magyarországi üzletét.
Ma, 2016 - ban 37 áruházzal rendelkeznek országszerte.

Logisztikai csapatuk bővítése céljából keresünk számukra a következő pozícióba új munkatársat:

KATEGÓRIA MENEDZSER - NON FOOD KATEGÓRIA

Feladatok:

-Meglévő beszállítók munkájának folyamatos figyelése, új termékek elemzése
-Promóciók, akciók összeállítása
-Akciós terméklisták szállítókkal történő egyeztetése
-Javaslattétel a termékek ki- és be listázására, árváltoztatásokra
-Együttműködés a sajátmárkás termékigazgatósággal, termékváltás, címkeváltás, promóció váltás vonatkozásában
-Részvétel az áruházi akciók szervezésében
-Termék szortiment összeállításában való részvétel
-Szezonális szortimenttel kapcsolatos teendők ügyintézése
-Elemzések készítése árucsoportok, márkák, beszállítók, stb. forgalmáról
-Belföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
-Külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

-Egyetemi vagy Főiskolai végzettség
Legalább 4 - 5 év tapasztalat a beszerzés és/vagy -kategória menedzsment terén, multinacionális KERESKEDELMI vállalatnál, Non food területen
-Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban feltétele a pozíció betöltésének
-MS Office szakmai felhasználói szintű ismerete, ezen belül a MS Excel magas szintű kezelése

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<