Regionális szolgáltatási menedzser

Ha már bizonyítottál kisebb csapat irányításában, de úgy érzed, többre vagy hivatott, már feljebb léphetnél a ranglétrán, de nem kapsz rá lehetőséget, feltétlen olvasd tovább!
Előrelépés, karrierépítés, vezetés. Egyre gyakrabban eszedbe jutnak ezek a szavak? Ne késlekedj! Jelentkezz nálunk!
Regionális szolgáltatási menedzsert keresünk Dél-Alföldi Régiós csapatunk élére. Olyan ambiciózus, vezetői adottságokkal rendelkező jelölteket várunk, akik már rendelkeznek 4-5 éves munkatapasztalattal, illetve 1-2 éves vezetői gyakorlattal és olyan új kihívást keresnek, amely további lépcsője lehet a vezetői karriercélok elérésének.
Feladatok:
• Munkaerő-kölcsönzés és diákmunka szolgáltatási folyamat teljes körű kivitelezésének régiós irányítása és kontrollja
• Napi kapcsolattartás a megrendelőkkel
• Megrendelések kiszolgálásának napi szintű irányítása és kontrollja
• Munkaerő toborzás és kiválasztás irányítása
• Régión belüli megyei irodák működési feltételeinek biztosítása, munkatársi csoportok vezetése
• Munkatársak fejlesztése, motiválása
• A cég regionális képviselete
A Bács, Békés, Csongrád megyei irodai munkatársakkal való személyes kapcsolattartás miatt, a pozíció betöltésének feltétele, hogy saját gépkocsival rendelkezzél.
Ha szeretnél egy eredményes, pörgős csapat vezetője lenni, és megfelelsz a fenti elvárásoknak, küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat a vitanyi.kinga@humaniahrsgroup.hu e-mail címre.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<