Buszfelújító műhely művezető munkakörbe munkatársat keresünk

Szegedi telephelyünkre munkatársat keresünk.

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:
• Autóbusz felújító, kárpitos és fényező műhelyekben a karbantartási tevékenység szervezése, 40 fő irányítása, az elvégzett munkák minőségének ellenőrzése
• A felújított járművek tesztelése, komplett felkészítése műszaki vizsgára
• A termelőmunkához szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítása
• Anyag, alkatrész és munkaóra ráfordítások gazdaságos szervezése, ellenőrzése irányítása
• Érvényben lévő javítási és karbantartási technológiák betartása, ellenőrzése
• Karambolos járművek ügyintézése
• Ügyviteli rend és bizonylati fegyelem, munka és – tűzvédelmi szabályok betartása, betartatása
• Megrendelőkkel való kapcsolattartás, műszaki paraméterek pontos, precíz egyeztetése
• A beszerzéssel való szoros együttműködés
• Határidők rendkívül szigorú betartása

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Önálló, megbízható egyéniség, vezetői képességek

Az elbírálásnál előnyt jelent:
• Idegen nyelv ismerete
• C, D kategóriás jogosítvány megléte

Amit mi kínálunk:
• Hosszú távú, alkalmazotti jogviszony, stabil munkahely, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• 40 órás munkahét, kiszámítható munkaidő
• Béren kívüli juttatás,munkába járás költségtérítés, biztosítás

Jelentkezni önéletrajz megküldésével: andras.barta@auto-univerzal.hu

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<