HR Vezető

A Dologidő Kft. Baranya megyei partnercége számára olyan tapasztalat szakembert keres
HR VEZETŐ
(REF:892)
pozícióba,
aki szakértelmének és ambiciózus személyiségének köszönhetően képes a cég működéséhez és fejlődéséhez elengedhetetlen HR rendszereket létrehozni és működtetni.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok
• A humán rendszerek (teljesítményértékelés, kompenzációs és javadalmazási rendszer) kiépítése, működtetetése és irányítása
• Új munkatársak toborzása, kiválasztása, hatékony munkaerő gazdálkodás elősegítése a szervezeten belül
• Karrier- és utánpótlás tervezési rendszer működésének koordinálása
• Munkaügyi adminisztrációs folyamatokban történő részvétel (felvétel, szerződéskötés, beillesztés, kiléptetés)
• Bérstratégia kidolgozásban való részvétel
• Törvényi változások folyamatos, naprakész nyomon követése és adaptálása a HR rendszerekre vonatkozóan
• Részvétel a cafetéria rendszer működtetésében. (fejlesztés, adminisztráció)
• Kapcsolattartás az érdekképviseletekkel
• Fegyelmi ügyekkel kapcsolatos teljes körű intézkedés
• A mindennapok során felmerülő HR-t érintő kérdések, problémák kezelése
• A felügyelete alá tartozó részleg irányítása (határidők betartása és betartatása)
• Szakmai segítségnyújtás a HR munka területein
A jelentkezővel szemben támasztott követelmények
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Munkajogi szabályok magas szintű, naprakész ismerete
• Legalább 2-3 év HR területen, nagyvállalati környezetben eltöltött gyakorlat, és legalább 1 éves vezetőként szerzett tapasztalat
• Microsoft Office magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek
• Határozott, precíz, proaktív, kiváló problémamegoldó, eredményorientált és ambiciózus egyéniség
Előny
• HR/gazdasági irányultságú végzettség
Amit megbízónk kínál
• Versenyképes bérezés
• Stabil vállalati háttér
• Vállalati cafeteria keret
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség
• Megbecsülés, önálló munkavégzés
Munkavégzés helye
• Pécs

Amennyiben úgy érzi Ön a legmegfelelőbb személy a fent részletezett pozíció betöltésére,
küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: bakk.eszter@dologido.hu.
Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését.
A beérkezett pályázatokat kollégánk átnézi, és az alkalmas jelöltekkel felveszi a kapcsolatot.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<