Operátor munkalehetőség

Kiváló munkakörülmények között dolgozna, egy műszakban, ahol 13. havi bért, rendszeres bónuszokat, és mindezek mellett még ingyenes étkezést is biztosítanak Önnek?

Jó hírünk van! Világméretű partnercégünk most OPERÁTOR pozícióba keres munkatársakat.

Pályakezdőként, vagy akár több éves tapasztalattal is jelentkezhet!

Feladatok:
Automatizált gépek működésének figyelése, az esetleges hibákról tájékoztatás a felettesnek
Gépek kiszolgálása alapanyagokkal, karbantartási és beállítási feladatok ellátása
Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
Szakmunkás/szakközépiskolai végzettség
Monotonitás tűrés
Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:
Operátorként/gépkezelőként szerzett tapasztalat
Műszaki érdeklődés

Juttatások:
Alapbér + negyedéves bónusz + jelenléti bónusz + 13. havi bér
Választható ingyenes étkezés
Hosszú távú munkalehetőség 1 műszakban hétfő és péntek között (08:00-16:40)
Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Budapest, Dunakeszi, Göd, Nagyoroszi, Borsosberény, Rétság, Szendehely, Vác, Sződliget, Gödöllő, Veresegyháza, Őrbottyán, Fót.
Vagy autós utazási költségtérítés: 9 Ft/km
Előrelépési lehetőség technikusnak.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát a következő címre várjuk: job6422@prohumanallas.hu

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<