Pénztáros árufeltöltő

Országos, kereskedelemmel foglalkozó partnerünk részére keresünk
Pénztáros - árufeltöltő
munkatársat 9.kerület munkavégzésre.
Feladatok:
• Pénztárkezelés
• áru és vagyonvédelmi szabályok betartása
• Vásárlók tájékoztatása
• Termékek pénztárgépben történő pontos rögzítése
• Árufeltöltés segítése
Elvárások:
• középfokú végzettség
• önálló munkavégzés
Előny:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• önállóság
Amit kínálunk:
• Határozott időre az év végéig, egy műszakos munkarendben hétfőtől péntekig
• Béren kívüli juttatások
• Fiatal, dinamikus csapat
Munkavégzés helye:
9. kerület
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény és pozíció megjelölésével.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<