Pénztáros

Partnerünk megbízásából élelmiszerek és háztartási cikkek árusításával foglalkozó kiskereskedelmi üzletlánchoz keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Pénztáros

Feladatok:
- Vásárlók fogadása és kiszolgálása
- Pénztárgép pontos és megbízható kezelése
- Alkalmanként az árukészlet feltöltése

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Kereskedelem iránti érdeklődés

Előnyök:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Hétfő és szombat között, heti 5 nap munka
- Választható ÁLLANDÓ délelőttös vagy délutános munkarend
- Bruttó 1300 Ft órabér
- Lehetőség részmunkaidős (4 órás) munkavégzésre
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező cégnél
- Alkalmazotti jogviszony
- Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Kapcsolat:
E-mail:job3879@prohumanallas.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzzal a megadott e-mail címen: job3879@prohumanallas.hu

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<