Műszaki Áruház és Konyhastúdió Munkatársat keres

Műszaki üzlet, webáruház és konyhastúdió munkatársat keres

Munkavállalót keresünk
SEBO Műszaki Szaküzlet és Konyhastúdió
1992- a szakkereskedő

www.sebomuszaki.hu

Pályakezdők, 25 év alattiak jelentkezést várjuk.

Nyitva tartásunk:

Hétfő-Péntek: 8.30-17 h

Szombaton: 8-12 h

Feladatok:
Adminisztráció
Ügyfélszolgálat
Web rendelések kezelése, ajánlatok összeállítása, kidolgozása, ajánlat nyomon követés
Értékesítés

Elvárások:

B-kategóriás jogosítvány

Legalább középfokú végzettség
Előny, de nem feltétel kereskedelem, értékesítés területén szerzett tapasztalat
Nagyon stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek Word, Exel, Intenet
Nagyfokú precizitás, és monotonitás tűrés
Maximális vevőközpontúság, magas stressz tűrő képesség
Önálló, kezdeményező, aktív munkavégzés
Folyamatos hajlandóság új dolgok megtanulására
Kimagasló problémamegoldó és szervező készség

Előny:
Ügyfélkapcsolatos/ értékesítői tapasztalat, gépírás, jogosítvány, informatikai végzettség

Amit kínálunk:
Teljes munkaidős munkaviszony
Versenyképes fizetés
Felelősségteljes, változatos feladatok
Fiatalos, stabil munkahely, családias légkör
Folyamatos kihívások és fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével küldje el az alábbi e-mail címre: seboallas@gmail.com
Kizárólag pozitív elbírálás esetén értesítjük ki és jelzünk vissza!

ünk vissza!

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  seboallas