Call center munkatársat keresünk!

Partnercégünk bővülő értékesítési csapatába keresünk

Call-center operátor részmunkaidőben

munkatársat lakástakarékpénztár értékesítési területre azonnali kezdéssel

Feladatok:
• Lakástakarékpénztári termék telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek (meleg hívás) körében
• Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
• Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
• Hívások adminisztrációja

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség (érettségi)
• Kiváló kommunikációs és értékesítői készség
• Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
• A nyilvántartásban "nem szerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:
• Releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat
• Megtakarítások értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Juttatások:
• Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
• Alkalmazotti jogviszony
• Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + egyéb juttatások)
• Fiatalos, vidám csapat, hangulatos légkör
• Professzionális betanítás (kommunikációs-, értékesítés technikai és szakmai ismeretek)
• Folyamatos előrelépési lehetőség az Operátori Életút Program keretén belül

Kapcsolat:
• Várjuk jelentkezését, fényképes szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi címre:

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<