Területi képviselő

Cégünk bemutatása
Cégünk több éve kizárólagos magyarországi forgalmazóként látja el a HEAN Professional Makeup, a STAPIZ Professional Hair Care valamint néhány kisebb lengyelországi cég képviseletét. Az általunk forgalmazott termékeket professzionális felhasználási célra értékesítjük (fodrászoknak, sminkeseknek, kozmetikusoknak).
www.malahacosmetics.hu

Feladatok, munka:
- szépségipari termékek értékesítése (fodrászati termékek, smink termékek, kozmetikai termékek és kiegészítőik)
- partnerek látogatása, megrendelt termékek kiszállítása
- a cég által forgalmazott termékek értékesítési körének bővítése
- piackutatás, ügyfélszerzés
- szakmai támogatás partnereink számára

Elvárások:
- középfokú végzettség
- termékértékesítésben szerzett tapasztalat
- jó kommunikációs készség
- ápolt külső, igényes megjelenés
- ügyfélközpontú gondolkodás
- önállóság
- saját gépjármű
Előnyt jelent
- kereskedelmi végzettség
- fodrászati termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
- meglévő ügyfélkör
- angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:
- versenyképes fizetés
- céges telefon
- üzemanyag költségtérítés
- oktatások, szakmai fejlődés
- hosszú távú munkalehetőség
- rugalmas munkaidő

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  MALAHA