Munkaerő-kölcsönzési és toborzási csoportvezető

A cég saját alkalmazottjaként, budapesti munkaerő-kölcsönzési tevékenységének operatív irányítására
munkatársat keres budapesti munkavégzésre.
Feladatok:
• Munkaerő-kölcsönzési folyamat teljes körű kivitelezésének irányítása és kontrollja
• Napi kapcsolattartás a megrendelőkkel
• Megrendelések kiszolgálásának napi szintű irányítása és kontrollja
• Munkaerő toborzás és kiválasztás irányítása
• A projektvezetői csapat vezetése
Elvárások:
• Legalább középfokú végzettség
• Legalább 2 év releváns, munkaerő-kölcsönzésben szerzett szakmai tapasztalat
• Toborzás és kiválasztásban szerzett gyakorlat
• Jó kommunikációs és szervezőkészség
• Nagyfokú önállóság, rugalmasság, megbízhatóság, határozott fellépés
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Saját gépkocsi
Előny:
• Szakmai (HR, munkaügy) végzettség
• Vezetői tapasztalat
Amit kínálunk:
• Az eredményes pályázónak kimagasló jövedelmet, folyamatos szakmai fejlődést és egy tradicionális cégcsoport biztos hátterét kínáljuk.
Pozíció területe(i):
• HR, Munkaügy
• HR manager, HR vezető
Munkavégzés helye:
Budapest
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a vitanyi.kinga@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<