Projektmenedzser, pályázati koordinátor

- jó angol tudással

Szervező munkatársat keres nemzetközi projektekkel foglalkozó szervezet teljes vagy rész vagy külső munkaidős állásba.

Feladatok:, - a megnyert projektek szervezése, - Pályázatíró, - Európa országokba utazás, évi 8-10 db, - meetingeken részvétel, - jelentések készítése, - partnerekkel kapcsolattartás, - adminisztráció

Elvárások: , - aktív angol nyelvismeret, - középfokú végzettség , - jogosítvány, vezetői tapasztalat előny, - rendszerező, átgondolt szemlélet, - precíz, körültekintő munkavégzés

Amit kínálunk: , - sok utazás, - nemzetközi környezet, - folyamatos fejlődési lehetőség, - dinamikus, fiatalos környezet, - komoly referencia-munkák

A fényképes önéletrajzokat, referenciával (személy neve, munkahely neve, betöltött pozíció és telefonszáma) a fizetési igényt a halasz.gyork@hataroknelkul.hu e-mail címre várjuk.
Munkakezdés: azonnal. Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület Villányi út
Első forduló: Egy kérdőíves felmérés elektronikusan, akik megfelelnek az önéletrajz alapján.
Második forduló: személyes elbeszélgetés, külön angol fordítás helyben és angol elbeszélgetés.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  hni