Áruházi leltározás

Ha van elég szabadidőd iskola vagy főállás mellett, és szeretnél egy kiváló csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk, az alábbi pozícióba: Áruházi leltáros. Diákként és főállás mellett is végezhető!

Feladatok:
- Készletadatok PDA-s rendszerbe való rögzítése
- Leltárkészlet leszámolása
- Egyéb adatok rögzítése

Elvárások:
- Alapszintű számítástechnikai ismeretek
- Mobilitás, rugalmasság
- Középfokú végzettség
- Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
- Jó számolási készség

Juttatások:
- Rugalmasan vállalható munkanapok
- Fix órabér + jutalom 6. alkalom vállalása fölött
- Főállás mellett végezhető munka
- Oktatás biztosítása
- Utazási és oktatási időre is jár fizetés!

Előnyt jelent:
- Leltározásban szerzett tapasztalat
- Minél több időpont elvállalása

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi címre várjuk: job2612@prohumanallas.hu
Diákok jelentkezését is várjuk!

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<