Alkalmi munka kiemelkedő kereseti lehetőséggel!

Országos áruház leltárazásának elvégzésére keresünk egy budapesti csapatba új, megbízható embereket!
A csapatot Budapestről visszük külön busszal minden vidéki helyszínre! Az utazási időre is kapsz fizetést!
Feladatok:
• Készletadatok PDA-s rendszerbe való rögzítése
• Leltárkészlet leszámolása
• Egyéb adatok rögzítése
Elvárások:
• Alapszintű számítástechnikai ismeretek
• Mobilitás, rugalmasság
• Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
Munkaidő:
• Októberben minden hétfőn és kedden
• Leltárazás jellemzően 8:00 és 18:00 között
• Indulási és utazási idő a helyszíntől függően
Bérezés:
• nettó 750 Ft-os órabér
• nettó 850 Ft-os órabér, ha legalább 7 alkalmat tudsz vállalni
• nettó 1000 Ft-os órabér annak, aki alkalmas csoportvezetőnek is
• nettó 1000 Ft-os bónusz alkalmanként, ha hozol magaddal még valakit
• nettó 375 Ft óránként az utazási időre
Fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi címre várjuk: job2612@prohumanallas.hu
További részletek felől Hahn Dánielnél érdeklődhetsz a +36 20 500 9889-es telefonszámon!
Nálunk nincs kizáró tényező, bárki jelentkezését szívesen fogadjuk!

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<