20 alkalmas leltározási munkalehetőség

Októbertől újra indul 20 alkalmas áruházi leltáros munkánk, ami akár főállás és iskola mellett is végezhető!

Diákok és aktív nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

Készletadatok PDA-s rendszerbe való rögzítése
Leltárkészlet leszámolása
Egyéb adatok rögzítése

Elvárások:

Alapszintű számítástechnikai ismeretek
Mobilitás, rugalmasság
Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
Minimum 5 alkalom vállalása
Oktatáson való részvétel

Előny:

Leltárazásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Budapesti és vidéki helyszíneken történő munkavégzés
Vidéki helyszínekre busszal történik az utazás Budapestről
Bérezés: nettó 840-1000 Ft/óra között
Minél több leltárt vállalsz el, annál magasabb lesz a fizetésed
Bejelentés egyszerűsített foglalkoztatással történik, tehát főállás mellett vagy nyugdíjasként is lehet dolgozni
A leltári alkalmak októbertől novemberig tartanak, hétköznap (16 alkalom) és hétvégén (4 alkalom) egyaránt
Egy leltár alkalmával általában 10 óra munkaidővel lehet számolni

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi címre várjuk:
job2612@prohumanallas.hu
+36 20/221 4147

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<