Utazó raktáros munkalehetőség

Ha érdekel a logisztika, vagy szeretsz változatos helyszíneken dolgozni egy jó hangulatú, fiatalos csapatban, jelentkezz hozzánk! Utazó raktárosokat keresünk kiemelt bérezéssel!
Amit nyújtani tudunk:
Fix alapbér + cafeteria + napidíj
Elérhető jövedelem: nettó 190- 200.000 FT
Vidéki helyszín esetén ingyenes szállás és utazás biztosítása
Biztos, stabil vállalati és szakmai háttér
Hosszú távú, tervezhető munkavégzés
Azonnali munkakezdés lehetősége

Munkaidő: 08:00-17:00

Feladatok:
Polcrendszerek kiépítése a kirendeltségeken
Címkézés, dobozolás
Termékek kihelyezése a polcokra
Belső logisztikai folyamatok támogatása

Elvárások:
8 általános végzettség
Utazás és esetenként szombati munkavégzés vállalása
Rugalmasság
Jó fizikum és jó állóképesség
Csapatmunkára való hajlandóság

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: változó (országos)
Cég székhelye: Budapest, VIII. kerület

Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet küldd el önéletrajzodat a job2784@prohumanallas.hu e-mail címre.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<