Teljes körű könyvelő

Ha szeretne egy multinacionális vállalatnál KOMPLEX KÖNYVELÉSSEL foglalkozni, akkor ebben a pozícióban biztosított a szakmai fejlődése!
Hosszú távú, stabil munkahelyet keres, ahol megbecsülik a munkáját?
Ha ez igaz Önre, jelentkezzen a pozícióra!

Ügyfelünk több, mint 90 éves ipari szférában eltöltött ideje alatt sok különböző ágazatba kapcsolódott be, mint a textilipar, orvosi technológia és a hidraulikus csőrendszerek tervezése. Mégis a cég fő profilja mindig az emelőgépes üzletág maradt.
A vállalati pénzügyi csapata számára keresünk most egy új munkatársat az alábbi pozícióba:

TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ

Feladatok:

- A kimenő számlák készítése és nyilvántartása;
- A beérkező átutalások naprakész nyilvántartása;
- A vevőtörzs karbantartása;
- Garanciális visszatartások ügyintézése;
- A követelésállomány átfogó kezelése és a behajtás nyilvántartása;
- Fizetési felszólítások küldése;
- Folyószámla egyeztetés;
- A behajtással összefüggő jogi eljáráshoz szükséges dokumentumok elkészítése, kapcsolódó anyagok előkészítése, kapcsolattartás az ügyvédi irodával;
- A cég havi jelentéseiben való közreműködés, a döntéstámogató tevékenységekben való aktív részvétel;
- Különböző analitikák vezetése (Aktív és passzív időbeli elhatárolások) Értékvesztés kalkuláció készítése;
- Adózási és audit támogatás;

Elvárások:

- Egyetemi vagy Főiskolai pénzügyi / közgazdasági végzettség;
- 2 – 3 éves könyvelői pozícióban eltöltött gyakorlat;
- Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
- MS-Office ismeretek (Excel, Word), elsősorban Excel mélyebb ismerete és gyakorlata.

Juttatások, ajánlat:

- Versenyképes fizetés;
- Cafeteria;
- Szakmai fejlődési lehetőség;
- Stabil, inspiráló skandináv környezet várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

- Budapest

Egyéb információk:

- Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<