KÖNYVELŐ MUNKATÁRS

A Plazmaszolgálat Kft. KÖNYVELŐ munkatársat keres pénzügyi csapatába, törökbálinti munkavégzéssel.

Elvárások:
• önálló, teljes körű könyvelési gyakorlat
• jó együttműködési készség
• pontosság, precizitás
• Excell magas szintű felhasználói ismerete

Előny:
• SAP tapasztalat
• mérlegképes könyvelői végzettség
• angol, vagy német nyelvtudás
Feladatok:
• beérkező számlák (bel- és külföldi) kontírozása és könyvelése a Plazmaszolgálat Kft integrált ügyviteli rendszerében
• kimenő szolgáltatás és plazma számlák kiállítása havi rendszerességgel
• bankkivonatok könyvelése
• egyéb vegyes könyvelési tételek rögzítése
• banki átutalási megbízások rögzítése és továbbítása az elektronic banking rendszerben
• a könyvelésben szereplő átvezetési, összevezetési főkönyvi számlák felügyelete, rendszeres ellenőrzése, karbantartása
• vevői- és szállítói folyószámlák felügyelete, rendszeres ellenőrzése, karbantartása, a partnerekkel ill. az anyacéggel történő szükséges folyószámla- és egyéb egyeztetések rendszeres elvégzése
• a könyvelésbe beérkező számlákhoz szükséges szerződések meglétének ellenőrzése, hiány esetén az érintett munkatársak értesítése
• házipénztárakkal kapcsolatos ellenőrzések elvégzése, a kapcsolódó dokumentáció támogatása
• tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, az eszközmozgásokkal kapcsolatos dokumentumok elkészítése (pl. tárgyi eszköz selejtezési jegyzőkönyvek), részvétel a leltározásban
• a beérkezett számlákhoz kapcsolódó esetleges analitikus nyilvántartások elkészítése (pl. különböző fizetendő adók bevallásához segédletek)
• adófolyószámlák rendszeres egyeztetése a könyveléssel, karbantartása
• ÁFA-bevallások és ellenőrző listák elkészítésének támogatása, ellenőrzése
• a pénzügyi vezető által adott egyéb feladatok elvégzése

Amit a cég kínál:
• versenyképes fizetés
• családias légkör
• kiváló munkafeltételek

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<