Mérlegképes könyvelő

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:
• Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
• Havi / negyedéves / éves zárások és beszámoló készítés
• Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval,
• Riportok összeállítása a vezetőség részére
Elvárások:
• Mérlegképes könyvelői regisztráció,
• Több éves (min. 5 év) könyvelői gyakorlattal, a magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete,
• Alapos számítógép ismeretek (MS Office),
• SAP Business One ismerete előny
• Megbízhatóság, lojális, önálló munkavégzés
• Termelői tevékenységet végző cégnél szerzett tapasztalat előny
Állás, munka területe(i):
• Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
• Könyvelés
Munkavégzés helye:
Budapest
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: info@ganz-eem.com

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<