Könyveló

Pénzügyi szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünk számára keresünk
Könyvelő
munkatársat
Feladatok:
• teljes körű könyvelési feladatok ellátása
• kimenő számlák elkészítése, könyvelése; bejövő számlák készítése, utalása
• bankkönyvelés
• bevallások készítése
• havi és éves zárásban való aktív közreműködés
Elvárások:
• junior pozícióban 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat és pénzügy-számviteli tanulmányok vagy végzettség
• senior pozícióban 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat és mérlegképes könyvelői végzettség
• önálló, precíz munkavégzés
• felhasználói szintű számítógépes ismeret
• együttműködés és csapatmunkára való készség
Előnyök:
• felsőfokú szakirányú végzettség
• angol nyelv ismerete
Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés
• stabil vállalati háttér
• barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat
• jól megközelíthető munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát a job1217@prohumanallas.hu email címre várjuk!

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<