Senior könyvelő

Budapesti székhelyű, magyar hagyományokon nyugvó, szolgáltató iparban tevékenykedő partnerünkhöz keresünk
munkatársat.
Feladatok:
• leányvállalatok számviteli és adózási területének felelősségteljes irányítása a főkönyvelő szakmai iránymutatása mellett
• teljes körű könyvelési feladatok
• operatív könyvelési feladatok
• havi és éves zárások elvégzése
• ÁFA és adóbevallások készítése
• kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, adó hatósággal és külső szolgáltatókkal, hatóságokkal
• számviteli szabályzatok karbantartása és aktualizálása
• Iroda++ (Revolution) könyvelési rendszer karbantartása és fejlesztése
Elvárások:
• pénzügyi, számviteli területen szerzett diploma
• több éves számviteli területen szerzett tapasztalat
• teljes körű könyvelési tapasztalat
• HAS és magyar adózási jogszabályok magabiztos ismerete
• felhasználói szintű Excel használat
Előnyök:
• regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
• angol nyelvtudás
• munkaügyi, bérszámfejtési tapasztalat
• kereskedelmi, illetve szolgálató szektorban szerzett tapasztalat
Juttatások:
• Teljes munkaidős foglalkoztatás
• Versenyképes juttatási csomag
Kapcsolat:
• E-mail:job1037@prohumanallas.hu
Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el szakmai önéletrajzát a job1037@prohumanallas.hu email címre.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<