Látványkonyhai szakácsokat keresünk!

Győrben lévő nívós étterembe keresünk LÁTVÁNYKONYHAI BETANÍTOTT SZAKÁCS kollégákat!

Kezdés: AZONNAL
Kezdő bér: nettó 150-160.000 Ft

Elvárás: pontos, precíz munkavégzés, tanulékonyság, főzés iránti érdeklődés, alapfokú angol vagy német nyelvtudás
Munkaidő: heti 5 munkanap, napi 8 órás munkaidő (műszakos beosztás)

Előny:
• szakács végzettség
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Hosszú távú fix bejelentett munkalehetőséget
• Nívós vendégkört
• Betanulási időszakot
• Fiatal szakemberekből álló, dinamikus, innovatív csapatot
• Munkahelyet, amire büszke lehetsz
• Élvezetet, amit éttermünk hangulata áraszt és jókedvű munkavégzést
• Folyamatos fejlődést
• Kihívásokkal teli modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Győr, Árkád
Szállást sajnos NEM tudunk biztosítani.

Jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzzal vagy bemutatkozó levéllel a job2787@prohumanallas.hu címen!
Tárgy: „SZAKÁCS”

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<