Minőség ellenőr

Nem talál munkát? Jelenlegi munkahelyén nem becsülik meg a munkáját? Szeretne jól keresni?

Ha a fenti kérdések közül egyre is igennel válaszolt, akkor olvasson tovább. Önt keressük.

Azonnali kezdéssel, hosszú távra keressünk munkavállalókat.

Tatabánya, Oroszlány, Esztergom, Hatvan, Debrecen, Kecskemét, Szolnok, Miskolc, Veszprém, Székesfehérvár, Budapest X. kerület, Szentlőrinckáta, Biatorbágy, Cegléd,Salgótarján területeken történő munkavégzésre.

Feladatok:
- Kész termékek minőség ellenőrzése
- Hibás alkatrészek eltávolítása

Elvárások:
- Több műszakos munkarend vállalása
- Rugalmasság
- Büntetlen előélet
- Színtévesztés kizáró ok
- Monotónia tűrés

Amit kínálunk:
- Teljes ledolgozott hónapban akár bruttó 180.000 Ft bérezés
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Törvényes műszakpótlék, szabadság, betegállomány
- Utazás támogatás
- Barátságos munkatársak, munkavállaló központú munkakörnyezet
- Gyors ügyintézés
- Plusz juttatás próbaidő letelte után

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és szeretne csapatunk tagja lenni, küldje el az Önéletrajzát csatolt fájlként, Tárgymezőbe megjelölve: a kívánt munkavégzés helyével,a cvjelentkezes@gmail.hu email címre.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  Bandics Andrea