Délutános komissiózás Budapesten

Délutáni műszakot keresel? Fontos, hogy részmunkaidőben is tudj dolgozni?
8. kerületi központi raktárépületünkbe keresünk új kollégákat KOMISSIÓZÓ pozícióba.

Amit kínálunk:
4-6-8 órás munkavégzés
Egy műszakos munkavégzés - DÉLUTÁN
Tiszta, modern munkakörnyezet
Pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
Biztos, stabil vállalati és szakmai háttér
Hosszú távú, tervezhető munkavégzés
Fix alapbér + cafeteria + visszakövethető teljesítménybér
Előrelépési lehetőség
Azonnali munkakezdés lehetősége

Munkaidő:
Hétköznapi munkavégzés
Heti 5 napos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, 8. kerület

Feladatok:
Megrendelt áruk összekészítése szállításra vonalkódok és meghatározott lista alapján.

Előképzettség nem szükséges, így pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Betanítást biztosítunk, könnyű fizikai munka, nem kell nehezet emelni hölgyek is nyugodtan pályázhatnak.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat a következő e-mail címre: job6203@prohumanallas.hu

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<