A Mucius Scaevola Kft. korrektor munkatársat keres!

A rád váró feladatok:
- grafikai tervek és kéziratok összehasonlító ellenőrzése
- egyéb: általános irodai és adminisztratív feladatok ellátása, irat- és dokumentumkezelés, szkennelés
Amire szükséged lesz ahhoz, hogy a csapat tagja légy és jól tudd ellátni a munkád:
- szakmai tapasztalat szövegellenőrzés területén
- jó helyesírási készség
- ne ijedj meg a monoton munkavégzéstől: mindig vannak új ismeretek, de ez nem kreatív munka
- elengedhetetlen a koncentrációs készség és a precizitás
- előnyt jelent a cirill betűk ismerete
A sikeres állásinterjút követően otthoni próbamunkát küldünk ki, ami alapján el lehet dönteni, hogy minden megfelel-e a további együttműködéshez. Ha a legjobbak között vagy, várunk a fizetett próbanapokra, ezt követően pedig remélhetőleg hosszú távon is együtt fogunk dolgozni!
Munkavégzés helye: 1107 Budapest, Fogadó utca 3., későbbiekben: 1106 Budapest, Maglódi út 6.
Munkakezdés időpontja: azonnal
Munkaidő: napi 6 óra
- az alábbi e-mail címen: allas@mucius.hu
- egyoldalas, fényképes, szakmai önéletrajzzal PDF formátumban
- fizetési igény megjelölésével
- az e-mail tárgyában tüntesd fel, hogy „korrektor”!

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  mucius