Csomagoló operátor

Tárgylemezek gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk
Csomagoló Operátor
munkatársat, budapesti XI. kerületi munkavégzésre.

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akiknek fontos, a modern és barátságos munkakörnyezet, előrelépési lehetőség, és hogy munkáját megbecsüljék.
Feladatok:
• mikroszkóp tárgylemez gyártásban részfolyamatok elvégzése, elsősorban üveglapok mosása, válogatása, ellenőrzése
• munkafolyamatok, mérések, ellenőrzések dokumentálása
• leltározásban való, beosztás szerinti aktív részvétel
Elvárások:
• általános iskolai végzettség
• monotonitástűrés
• három műszak vállalása
Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkavégzés
• BKV bérlet az első munkanaptól kezdve térítünk
• HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG tartó munkavégzés két műszak
• 6 hónap, ösztönző bónusz, cafeteria, kiemelt pótlékok
Munkavégzés helye:
• Budapest XI. kerület (Kelenföldi metróvégállomástól 10 perc busszal)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével, vagy érdeklődjön a 1/455-7045-ös telefonszámon.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<