CSOMAGOLÓ MUNKATÁRS

Higiéniai termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk az alábbi pozícióba munkatársakat keres:

azonnali munkakezdéssel.

Ha szeretne egy kiszámítható, hosszú távú állást, ahol fizetése mindig időben érkezik, akkor ne várjon tovább! Jelentkezzen most hozzánk!

Leendő munkatársunk feladatai

· Higiéniai termékek csomagolása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink

· Állómunka miatti fizikum
· Jó állóképesség, megbízhatóság
· Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

· Fix órabér
· Műszakpótlék
· Cafeteria
· Céges buszjáratok

Munkaidő

3 műszakos munkavégzés

· 06:00 – 14:00
· 14:00 – 22:00
· 22:00 – 06:00

Munkavégzés helye

· Csömör

Pályakezdők, férfiak és nők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezni minimum teljes névvel és telefonszámmal lehet az alábbi e-mail címen: job3620@prohumanallas.hu

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<