Csomagszortírozó munkatársat keresünk

Nehezen talál a közelében munkahelyet? Állandó probléma az utazás? Itt a megoldás! Jöjjön hozzánk

Csomagszortírozó

munkatársnak!

Munkavégzés helye: Budaörs. Céges buszjáratok biztosítottak, amelyek ingyenesen igénybe vehetőek. Megállóhelyek:
• Ercsi
• Ráckeresztúr
• Százhalombatta
• Tárnok
• Érd
• Diósd
• Nagytétény

Feladatok:
Csomagszortírozás: Megfelelő csomagok eljuttatása a megfelelő konténerekbe irányítószám alapján.
Egyéb, ritkábban előforduló feladatok: Teherautóról való lepakolás

Munkavégzés ideje:
Hétfőtől Péntekig, napi 8 órás, heti 40 órás munkavégzés.
1 műszak: állandó éjszaka: 20:00 – 04:20.

Bérezés:
Alapbér + bónuszok + cafeteria
Összesítve:
Éjszakás műszakpótlékkal kiegészített bérezés: ~ nettó 150 000 Ft

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését jelentkezni a job4675@prohumanallas.hu e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal, vagy a +36 20 500 9889-as telefonszámon. Csörgessen meg, visszahívjuk!

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<