Raktári adminisztrátor álláslehetőség Budapesten!

Szállítmányozási ügyintéző

Európa minden országában piacvezető, 54 éve alapított, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához keresünk munkavállalókat logisztikai ügyintéző pozícióba.

Feladatok:

- Szállítmányozással kapcsolatos feladatok ellátása
- Beérkező megrendelések feldolgozása
- Csomagolás, címkézés
- Adatbáziskezelés
- Kapcsolattartás az érintett társosztályokkal

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

- Éjszakai műszak vállalása
- Termelésben szerzett tapasztalat

Juttatások:

- Kiemelkedő bérezés + utazási támogatás
- Professzionális munkakörnyezet
- Alapos betanulás
- Jó hangulatú munkavégzés egy dinamikus csapatban

Kapcsolat:

E-mail: job2726@prohumanallas.hu

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívjon a +36 70 492 5817-es telefonszámon.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<