Éttermi karbantartó

Folyamatosan bővülő, nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünk számára keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Főbb feladatok, munkák:
- Konyhatechnológiai és IT eszközök javítási, karbantartási, telepítési, leszerelési munkálatainak elvégzése
- Elvégzett munkák utasításoknak, előírásoknak megfelelő dokumentálása
- Jelentési kötelezettségek teljesítése
- Kisteherautó vezetés (B kategóriás jogosítvány szükséges), áruszállítás napi rendszerességgel
- Kiadott eszközök, berendezések, szerszámok, anyagok megfelelő kezelése, felhasználásuk dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Középfokú iskolai végzettség
- Érvényes gépjárművezetői engedély
- Önálló, felelős munkavégzés
- Pontosság, precizitás, magas fokú szakmai igényesség
- Utazási hajlandóság
- Rugalmasság
- Érvényes erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Konyhatechnológiai és IT eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat
- Budapest illetve Budapest környéki lakóhely

Amit kínálunk:
- Versenyképes fix fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Stabil vállalati háttér, nemzetközi cégszemlélet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Személyzeti étkezés

Munkavégzés helye: Budapest

Műszaki és IT beállítottságú pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát fizetési igény megjelölésével:
job3617@prohumanallas.hu
Tárgy: KARBANTARTÓ

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<