TERVEZŐMÉRNÖK

Alábbi hirdetésünkkel
TERVEZŐMÉRNÖKÖT
keresünk Budaörsre amerikai hátterű multinacionális partnerünk számára.
A vállalat profilja az autóipari LED világítótestek fejlesztése, gyártása. Ha szívesen lennél tagja egy olyan mérnök csapatnak, ahol igazán fontos a közös siker, várjuk a jelentkezésed (akár pályakezdőként is).

Feladatok:
• CAD tervezés, LED világítótestek tervezése;
• mechanikai, optikai mérések készítése;
• együttműködés a magyar és amerikai kollégákkal.

Elvárások:
• Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki felsőfokú végzettség;
• műanyag alkatrészek vagy világítótestek területén szerzett tapasztalat;
• Catia vagy Solidworks ismerete;
• folyékony angol nyelvtudás (napi szintű kapcsolattartás az amerikai kollégákkal);
• tanulékonyság, motiváltság.

Előny:
• autóipari tapasztalat.

Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés és juttatási csomag;
• fiatalos, lendületes csapat, nemzetközi kapcsolatok;
• kihívásokkal teli feladatok;
• fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkavégzés ideje: rugalmas munkaidő-beosztás, napi 8 óra

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzed, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel bérigényével ellátott fényképes önéletrajzát:
További információ cégünkről: www.produkteam.hu
Érdeklődni lehet: +36 30 605 8667

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<