Mesterséges Intelligencia Fejlesztő (C++)

A Danubisoft Kft. folyamatosan bővülő, fiatal csapatába keresünk kezdő és munka tapasztattal már rendelkező fejlesztőket.

Mesterséges intelligencia alkalmazásaink fejlesztése során kivételesen érdekes feladatok megoldásában lehet részed. Ha szereted a kihívásokat és a járatlan utakat, akkor csatlakozz hozzánk, és legyél te is a fejlesztő csapatunk része.

A jelölt feladatai
• Fejlesztés, hibajavítás
• Részvétel algoritmusok tervezésében, koncepcionálásban
• A fejlesztői munka dokumentálása
• Tesztek írása

Az ideális jelölt szakmai kompetenciái:
• C és C++ nyelvek ismerete
• Kiváló logikai gondolkodás
• Algoritmusok mély ismerete

Az ideális jelölt személyiségjegyei:
• Matematikai problémák megoldása és a kutatás-fejlesztés iránti vonzalom
• Érdeklődés a mesterséges intelligencia iránt
• Precíz és lelkiismeretes munkavégzés
• Proaktivitás, önálló problémamegoldó készség
• Csapatszellem

Előnyként az alábbiakat vesszük figyelembe:
• Fejlesztési tapasztalat
• Mesterséges Intelligencia valamely területének ismerete vagy abban szerzett jártasság
• C# programozási nyelv ismerete
• Verziókezelő rendszerek ismerete (SVN, Git)
• OOP és Design Patterns ismeretek
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Angol nyelvtudás

Fényképes szakmai önéletrajzodat a jobs@danubisoft.hu email címre várjuk. Ha bizonytalan, vagy csak kérdezni szeretnél, keress bátran bennünket!

Bízunk benne, hogy hamarosan téged is csapatunkban üdvözölhetünk.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<