Programozó/Szoftverfejlesztő

Cégünk az elmúlt években az idegenforgalmi piac egyik legkiemelkedőbb szereplőjévé vált, a több mint 600 utazási iroda, biztosítótársaság, szálloda, gyógyfürdő, étterem, vállalati-intézmény, pénzintézet partnerei révén.
Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően budapesti központunkba keresünk megbízható munkatársat az alábbi pozícióba:

Programozó

Főbb feladatok, munkák:
• Új fejlesztési feladatok tervezése és kivitelezése, meglévő rendszerek továbbfejlesztése
• Backend (.NET) és frontend (JS/CSS/HTML) fejlesztési feladatok elvégzése
• Egyéb projekt fázisokban való részvétel - tesztelés, hibajavítás, üzemeltetés
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Relációs adatbázisok (MSSQL) ismerete
• Javascript (AJAX, JSON) ismerete
• Rugalmas, precíz, csapatjátékos, nyitott
• Motiváció új programnyelvek és technológiák elsajátításához
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• NET Web technológiák alapfokú ismerete
• xHtml, CSS, HTML5 webes szabványok ismerete
• jQuery tapasztalat
• webservice technológiák ismerete (SOAP, REST)
• iOS és/vagy Android fejlesztési tapasztalat
• 1-3 éves fejlesztői tapasztalat
Amit kínálunk:
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség
• Versenyképes fizetés
• Jó munkaköri légkör
• Felelősségteljes munkakör

Fényképes, szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével a sales@travelsoft.hu címre várjuk.

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  travelsoft