vízvezeték szerelő karbantartó

A Magyar Képzőművészeti Egyetem munkatársat keres vízvezeték szerelő karbantartó munkakörbe.
Főbb feladatok:
• Az Egyetem épületeiben a nyomó-, ill. szennyvíz elvezető vezetékeinek szükség szerinti javítása, karbantartása.
• Mosdók, WC-k, zuhanyzók, mosogatók, csaptelepek karbantartása, javítása.
• Duguláselhárítások elvégzése.
• Részt vesz az egyetem különféle rendezvényeinek (évnyitó, évzáró, felvételi vizsga, kiállítások, stb.) lebonyolításában, rendezésében,
• Egyéb eseti segédmunka végzése (fű és sövénynyírás, bútormozgatás, télen hó eltakarítás stb.) végzése.

Elvárások:
• vízvezeték szerelő szakképzettség
• megbízhatóság
• önállóság

Előny, de nem feltétel:
• kazánfűtő szakképzettség
• számítógépes ismeret (word, excel, internet használata)

Amit kínálunk:
• közalkalmazotti jogviszony
• 8 órás munkaidő
• 190 000 Ft bruttó bér

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület
A munkakör betölthető: azonnal
Pályázat beadási határidő: 2017. június 30. péntek, 9.00 óra.
A pályázatokat a kodmon.zsolt@mke.hu címre várjuk.
Benyújtandó:
• szakmai önéletrajz
• végzettséget igazoló dokumentum(ok)
• nyilatkozat a legkorábbi munkába állás időpontjáról

További információ: Ködmön Zsolt üzemeltetési osztályvezető. Tel: 06-20/471-8419

Kapcsolat

>>> Jelentkezz be a kapcsolat adatok megjelenítéséhez <<<

Hirdetések:  lanczkor.agnes@mke.hu